HC 07 Detva - HC Prešov 07 2:3 po predĺžení (0:2, 1:0, 1:0 - 0:1)
Góly: 40. M. Oravec, 48. B. Srnka - 12. Suja, 19. Pavlovský, 62. Kövér
vylúčení: 8:7
presilovky: 0:0
oslabenia: 0:0
100 divákov.

V úvodnej tretine dominovali hostia a svoju prevahu premenili na dvojgólové vedenie. Domáci zlepšenou hrou v ďalšom priebehu zápasu dokázali vyrovnať, ale v predĺžení rozhodol o víťazstve Prešova po chybe domácej obrany Kövér.

HC 46 Bardejov - Ski Park MHK Kežmarok 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
Góly: 5. a 44. Stoklasa, 42. a 57. Molnár, 26. Leitner (z trest. strieľania), 26. Š. Majerník - 56. Ficko
Rozhodovali: Lauff - Bogdaň, Smrek
vylúčení: 7:6
presilovky: 0:1
oslabenia: 2:0
1530 divákov

Domáci začali s dobrou obranou pred brankárom Pecom a vyplatilo sa. Úspešne čelili tlaku hostí a po brejku Stoklasa zužitkoval Leitnerovu prihrávku. Pred domácou bránou bolo síce rušnejšie, ale hostia nedokázali prekonať pozorného Peca. V priebehu minúty v druhej časti Leitner s Majerníkom zvýšili pri vlastnom oslabení na 3:0. Hrali útočne a prekorčuľovali súpera. V záverečnej tretine Molnár a Stoklasa zvyšovali, hostia sa nedisciplinovanou hrou nechávali vylučovať po šarvátkach.

MšHK Prievidza - MHK Dolný Kubín 2:3 (0:0, 1:2, 1:1)
Góly: 24. Sibert, 51. Jarábek - 27. Miroslav Oravec, 39. K. Mahdalík, 44. Mravec
351 divákov

HC Topoľčany - HK Trnava 2:3 (0:2, 1:1, 1:0)
Góly: 33. Mihalik, 49. Bosák - 1. Stupka, 8. Hutár, 39. Holovič
765 divákov

HK Brezno - HK Dukla Michalovce 5:4 po predĺžení (0:1, 4:0, 0:3 - 1:0)
Góly: 28. a 36. J. Babic, 30. a 63. Mrena, 24. M. Babic - 18. Lelkeš, 48. Štefanech, 55. Miľovčík, 56. M. Segľa
1154 divákov

ŠHK 37 Piešťany - HC Dukla Senica 5:2 (0:1, 1:0, 4:1)
Góly: 35. Filip, 44. Rosa, 47. Peško, 59. Pupák, 59. Chylo - 4. M. Mihálik, 56. Pekar